Megrame langai

Galima sakyti, kad langai – viso labo balti rėmai. Kita vertus, būtent nuo šių rėmų priklauso, kaip jaučiamasi namie – ar yra jauku, šilta, saugu.

 

 

Langų ir durų gamintoja UAB “Megrame langai” pernai įrodė, kad aukščiausią langų kokybę galima užtikrinti diegiant tik inovatyviausias technologijas bei profilių sistemas. Naujausias jų gaminys – plastikinis langas S9000 – konkurse “Metų gaminys 2012″ UAB “Megrame langai” pelnė aukso medalį.
profilisŠio gaminio novatoriškumas – triguba profilių sandarinimo sistema, apjungianti vidinio, centrinio ir išorinio sandarinimo privalumus. Didelis, net 83 mm montavimo gylis, 6 vidinės kameros lango varčios ir rėmo profiliuose, 3 sandarinimo tarpinės užtikrina dar geresnę šilumos ir garso izoliaciją. Iš tokios sistemos profilių pagaminti langai atitinka energiją taupantiems langams keliamus reikalavimus.„Megrame Langai“ iš tiesų labai didžiuojasi gavusi „Metų gaminio 2012“ apdovanojimą – tokie apdovanojimai tik dar labiau skatina stengtis, investuoti į naujausias technologijas bei nuolatos tobulinti siūlomus produktus.

Ypač aukštais šilumos izoliacijos rodikliais pasižyminčios naujos energiją taupančių langų sistemos sukūrimas nėra atsitiktinumas. Tai ilgo ir kruopštaus darbo rezultatas. Išanalizavus privalumus ir sujungus kelias skirtingų sistemų detales pasiekta, kad plastikiniai langų su S 9000 profilių sistema šilumos laidumo koeficiento vertė būtų Uf – 0,77 W/m²K naudojant juose plieno armatūrą. Tokie langai tinka energiją taupantiems – “pasyviems” – namams.

Langų profiliai pagaminti iš pirminės žaliavos, nenaudojant švino stabilizatorių. “Megrame” plastikiniame lango profilyje esanti trečioji centrinė sandarinimo tarpinė ne tik gerina lango šilumos ir garso izoliacijos charakteristikas, bet ir saugo lango apkaustus nuo lauko drėgmės.

6 vidinės profilio kameros, jų geometrija ir išdėstymas tiek rėmo, tiek ir varčios profiliuose, o taip pat didelis profilio montavimo gylis užtikrina labai geras šilumos ir garso izoliacijos savybes, plieno armatūra profilio viduje garantuoja lango konstrukcijos tvirtumą, o 3 sandarinimo tarpinės – dar didesnį sandarumą. Padidintas stiklo paketo įleidimo į profilį gylis saugo šalčiausias stiklo paketo dalis nuo tiesioginio kontakto su aplinka, gerina šilumines lango charakteristikas ir iki minimumo sumažina lango rasojimo galimybę.

Langai yra svarbi pastato konstrukcijos ir architektūros detalė. Atlikdami savo pagrindines funkcijas – pro juos į namus turi patekti dienos šviesa ir grynas oras, neprarandant šilumos – langai dar turi būti ryškus pastato išorės bei vidaus elementas. Naujosios langų sistemos priedų gausa patenkins įvairiausius konstrukcinius ir architektūrinius poreikius.

IĮ „Agava ir ko“ dirbdami pagal sutartį atstovaujame MEGRAME prekinį ženklą.

Turime gana platų asortimentą, kurį galimą pritaikyti individualiems kiekvieno kliento poreikiams: nuo ekonomiškojo modelio ir baigiant skirtų pasyviems namas arba tiems klientams, kurie nori labai šiltų langų.

IĮ „Agava ir ko“ taip pat prekiauja „RYTERNOS“ garažo vartais, durimis, kiemo bei garažo vartų automatikomis. Galime pasiūlyti „VELUX“ stogo langų, bei jų priedų t.y. užuolaidėlių, markizių, žaliuzių.

Prekiaujame „DEXTEROS“ roletais , įvairiomis žaliuzėmis, tinkleliais nuo vabzdžių, markizėmis.

Galime pasiūlyti šarvo durų, vidaus medinių durų.

Visus parduodamus gaminius galime sumontuoti. Vykdome visų parduodamų ir montuojamų gaminių garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

 

Dirbame tam, kad Jūsų namai būtų gražesni ir šiltesni!