Berry

Susipažinkime –  „Berry“, naujasis baldų salonų tinklas. Iki šiol Jūs mus žinojote kaip „SBA idėjos namams“, bet atėjo laikas keistis.  Kodėl? Kartu mes jau du dešimtmečius – tiek laiko drauge kuriame jaukius Jūsų namus. Per šiuos metus labai gerai pažinome Jūsų skonį, sužinojome, ką Jūs mėgstate, kas suteikia Jums džiaugsmo. Visą šią bendravimo su Jumis patirtį ir mūsų sukauptas žinias sudėjome į naują savo salonų tinklo pavadinimą „Berry“ (anglų k. berry – uoga).

Ką reiškia šis pavadinimas? Mes siekiame, kad baldų rinkimasis mūsų salonuose Jums būtų toks pat malonus kaip ir uogavimas  saulėtoje miško laukymėje ar jaukiame mamos darželyje. Prisimenate tuos pojūčius – skaisti dienos šviesa, maloniai gaivinantis vėjelis, nepakartojamas kaitrios vasaros kvapas ir burnoje tirpstančių uogų skonis…
Norime, kad panašiai jaustumėtės ir pas mus. Nesvarbu, kad žengsite ne per žalią pievą, o minkštu kilimu, kad rankomis liesite ne miško medį, o natūralų paviršių stalo, prie kurio jaukiai susės visa Jūsų šeima.
Ir dar – nei miškas, nei išpuoselėtas mamos darželis nepasiūlys tiek uogų, kiek baldų rasite pas mus. Mes nuolat keičiame ir atnaujiname savo ekspoziciją bei produktų įvairovę, todėl esame tikri, kad kiekvienas apsilankymas mūsų salonuose bus tarsi pasivaikščiojimas po naujai atrastą miško laukymę. Mes tikime, kad kiekvienas mūsų salone galės įsigyti jam reikalingą baldą – tikrą savo namų interjero uogą.
Saulėtame miške vieni mieliau renkamės kvepiančias žemuoges, kiti ieškome mėlynių, tretiems pačios skaniausios – saldžios avietės. „Berry“ salonai irgi  gali patenkinti net patį išrankiausią skonį: kiekvienas iš gausybės stilių, modelių, spalvų ir faktūrų asortimento atras sau mielus baldus.
Gali kilti kita problema – ne kaip rasti, o ką išsirinkti. Apsispręsti Jums padės mūsų dizainerių sukurti realistiniai namų interjerai. Tiesiog užeikite ir įsitikinkite – ar Jums patinka ši griežtų formų odinė sofa, ar daug maloniau nugrimzti toje minkštoje, ryškiaspalvėje. Siekdami neatsilikti nuo naujausių mados tendencijų, kiekvieną sezoną peržiūrime ir atnaujiname baldų ir dekoro detalių asortimentą, o mūsų dizaineriai visada patars, kaip derinti faktūras ir tekstūras, medžiagų raštus ir korpusinius baldus prie namuose jau esančių spavų.
Taigi, „Berry“ kviečia baldus ir interjero detales rinktis lengvai ir su malonumu. Mes jums siūlome ne tik kokybišką ir patogų baldą, bet namų jaukumą, kurį sukurs „Berry“ baldai. Išskirtinės, spalvingos mūsų interjero detalės tarsi uogos nuspalvins jūsų namų erdvę ir įžiebs jai gyvybės.